אוהיו

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אוהיו

נכס למכירה באוהיו

אוהיו גובלת בצפון עם קנדה, מדרום עם קנטקי, מזרחה עם פנסילבניה ווסט וירג'יניה, ומערב עם אינדיאנה.

למרבה הפלא, אוהיו היא המאוכלסת ביותר במדינה בארה"ב ואת המדינה 10 המאוכלסת בצפיפות ביותר במדינה. יש לה ערים מלאות חיים, שכונות רועם והרבה אנשים. עבור אלה שחשבו שאוהיו הוא פשוט מגרש של חוות חקלאיות המתרחבות בין מדינות, יש כמה דברים שצריך לדעת.

בתחום הנדל"ן, המיקום הוא הכל, ואוהיו הוא הרבה הכנסות מסחריות ויש מעניין נכסים למכירה באוהיו. יש לו מערכת כביש מעולה המהווה את המערכת העשירית כביש המהיר ביותר במדינה.

נכון לדצמבר 2017, שיעור האבטלה של אוהיו עמד על 4.7%, מעט מעל הממוצע הארצי של 4.2%, כאשר העיר קליבלנד רשמה שיעור גבוה בהרבה של כ -6%.

מחיר המכירה הממוצע הוא 6.4% לעומת השנה שעברה, אך מספר הנכסים למכירה באוהיו ירד שוב.

קולומבוס, בירת אוהיו, היא ביתם של אוניברסיטת אוהיו. יש לה כלכלה חזקה ואוכלוסיה הולכת וגדלה. המחירים הממוצעים של קולומבו של בתים כבר נופל באופן גס בשנים האחרונות.

סינסינטי הוא יעד פופולרי נוסף באוהיו. יש לה אוכלוסייה הולכת וגדלה של 298,800, להפוך את העיר השלישית בגודלה באוהיו ואת 65 הגדול ביותר בארצות הברית. זהו גם הכוח הכלכלי הגדל במהירות הרבה ביותר במערב ארצות הברית.

ערכי הבית של סינסינטי עלו ב -6.3% בשנה האחרונה וצפויה לגדול ב -3.2% ב -2018. למרות שרוב אוהיו מקליטה פחות מלאי ושוק מוכר חם, תושבי סינסינטי נהנים משוק מאוזן יותר שמציע רק מעט יד ראשונה למוכרים.

ישנן סיבות רבות להשקיע את שוק הנדל"ן קליבלנד לבחור אוהיו עבור מחפש נכס למכירה.

מיליוני קנדים מגיעים לארצות הברית מדי שנה. רבים פשוט לא לוקחים בחשבון בארצות הברית. קליבלנד היא בניית מתקנים רפואיים כדי לספק את התיירים הרפואיים האלה. רופאים, אחיות ומומחים רפואיים קונים מקרים קרובים לעבודה.

וריאציה נוספת של אסטרטגיה זו היא רכישת נכס למכירה באוהיו במיוחד בתחום הנדל"ן של קליבלנד. קליבלנד השקיעה במאיצים עסקיים לבריאות וביו-מדע כמו ביו-אנטרפרייז והמרכז העולמי לחדשנות בתחום הבריאות. הם מצפים שמוסדות כאלה יהיו חדשים בתחום הבריאות, קודם כל קליבלנד ובתקווה שבקליבלנד תוכלו למצוא סמים וטכנולוגיות. המשקיעים יכולים למצוא הצעות עבודה לפיתוח ומכירות. מעגל אוניברסיטת קולג 'מעגל הוא אחד השכונות הלוהטות ביותר של קליבלנד. אם אתה יכול למצוא מקרה אחד או רב משפחתי באזור, לחבר אותם. אלה הם בין הנכסים הרצויים ביותר למכירה באוהיו, במיוחד בשוק הנדל"ן קליבלנד. שוק הנדל"ן קליבלנד בצד המערבי חייב לראות צמיחה משמעותית. השכרת יוקרה בצד המערבי הם כנראה ההתחלה של התחדשות של אזור זה. קליבלנד משפצת את השכונה הארוכה שלה על הנמל. תכנית חמישים השנים כבר השלימה מסע ברחובות המערב השלישי והמזרחי ה -18. השיפוץ כולל את שיקום התשתית לאורך החוף כמו גשרים, תעלות ואדמה מלאכותית. נתיבי אגם מחדש הם אזורים רצוי המציעים יתרון על פני שוק הנדל"ן קליבלנד.

  •  
    מעבר לאוהיו. גרים וחיים באוהיו

      בין המדינות היפות והחיות ביותר עם כוכבים ופסים, אנו ללא ספק מזהים מציאות ייחודית באמת מסוגה. עם קולומבוס כבירת היסטוריה מעניינת מנקודות מבט שונות, הארץ מכוסה על ידי המדריך המיני שלנו הוא אוהיו. המדינה היחידה בארה"ב, כי אין דגל לאומי מלבני, אך מזלג, יהיה תחת היעד של Realigro היום! עכשיו למדת ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 28168

מכירה אחר (מסחרי), אוהיו, Summit County, Akron, Rolling Acres

162,495,810.99ILS
מכירה
אחר (מסחרי)

0.19 m²
אחד הקניונים הגדולים הזמינים בארצות הברית כולה. פוטנציאל EB-5 ויזה, 140 חנויות, 2,000 רגל חשיפת חזית ועוד. שמן, מינרלים ושדות גז שבבסיס האתר מוסמך ל...
Cod. 10702

מכירה וילה, אוהיו, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

129,671.66ILS
מכירה
וילה

1300 m²
$ 51K מניות. סינסינטי זול SUPER
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB